X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
خاطرات سفر
سمان سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶
ساخت کاخ هارون به دستور اسقف اعظم در قرن هجدهم در سال 1771 اغاز و در سال 1784 میلادی به پایان رسید و حدود سیزده سال به زول انجامید. در حال حاضر در بخش قدیمی شهر واقع شده است و به عنوان موزه هنرهای زیبا استفاده می شود. منطقه ای که کاخ روهان در آن قرار دارد شامل برخی محله های قدیمی که قدمت آنها به قرون وسطی بر می گردد. البته بارها در طول تاریخ مورد نوسازی و بازسازی قرا ر گرفته است اما همچنان معماری اصلی حفظ شده است. این کاخ، نمونه یکی از بهترین و زیباترین معماری های شهری و دیدنی های فرانسه محسوب می شود.

کاخی زیبا ساخته شده به سبک قدیمی
یکی از ویژگی های اصلی این ساختمان، راه پله بزرگ اصلی آن و اتاق هایی هستند که در طبقه همکف این کاخ به زیبایی با قاب های متنوع تزئین شده اند. همچنین ناهارخوری کاخ روهان نیز ویژگی های فوق العاده ای دارد.

کاخی زیبا ساخته شده به سبک قدیمی
اتاق های آن به سبک قدیمی ساخته و آراسته شده است. این اتاق تصویری روشن از معماری فضای داخلی در زمان های دور در بوردو به بیننده القا می کند. هدف ابتدایی ساخت این بنا، به عنوان کاخی برای اسقف اعظم بوده است. معماری آن در طول زمان شاهد تغییرات فراوانی بوده است. با تورهای اروپا سفر کنید و از دیدنی های فرانسه لذت ببرید.

 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :