X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
خاطرات سفر
سمان يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶
غذاهای ترکیبی فوق العاده خوشمزه ماکائو
غذاهای ماکائو را در واقع می توان ترکیبی از هنرآشپزی چینی و پرتغالی دانست!البته رستوران های این شهر گران هستند ولی در ارائه خدمات به گردشگران بسیار عالی و مطابق با متد های روز دنیا هستند. اکثر این رستوران ها در میدان سِنادوهستند.
اما همین که شما از سمت میدان سِنادو به سمت خرابه های کلیسای سنت پائول بروید در کنار خیابان دست فروشانی را می بینید که با علاقه منتظر شما هستند تا غذاهای خاص خود را به شما بفروشند. غذاهایی مثل کوکی های تازه خته شده و داغ، گوشت خوک بسیار شیرین سوخاری و اسنک های پرطرف دار ! تارت های تخک مرغ که یکی از خوراکی های پرطرف دار و خوشمزه در ماکائو به حساب می آید. این تارت خوشمزه و ساده برای صبحانه و عصرانه استفاده می شود.

ماکائو بندر توریستی چین

کلیسای سنت پائول
اگر به ماکائو سفر کنید و در برنامه سفر ماکائو خود از خرابه های کلیسای سنت پائول دیدن نکنید گویی که هیچ جاذبه ای را در ماکائو ندیده اید.این کلیسا زمانی یکی از بهترین ساختمان های مسیحی در شرق دور بوده و دارای نمایی به سبک رنسانس است
.

ماکائو بندر توریستی چین
میدان سنادو
در قلب تاریخ ماکائو، میدان سنادو یک منطقه پیاده روی بی نظیر است که از برجسته ترین ویژگی های این مکان می توان به ساختمان قدیمی سنا که امروزه در اشغال شهرداری است، اشاره کرد. بنای این ساختمان به عنوان یکی از بهترین نمونه های معماری استعماری پرتغال در ماکائو، ساخته شده است و نمای منحصر به فردی دارد.

ماکائو بندر توریستی چین
معبد آما
این معبد شگفت انگیز که به خدای ماتسو اختصاص دارد، در سال ۱۴۸۸ در شبه جزیره ماکائو ساخته شد و بعد از چند دهه، الهامی برای تغییر نام شهر توسط پرتغالی ها شد. این معبد بودایی که بخشی از مرکز تاریخی یونسکو ماکائو به حساب می آید، یکی از مهم ترین مکان های مذهبی شهر است که ارزش بازدید دارد و به شش بخش قابل دسترسی تقسیم می شود.
ماکائو بندر توریستی چین

برج ماکائو
یکی از شناخته شده ترین مکان های دیدنی شهر، بخشی از مرکز سرگرمی و کنوانسیون برج ماکائو است. این برج ۳۳۸ متر ارتفاع دارد و با هدف ارتباطات از راه دور و ارتباط رادیویی ساخته شد. بخش سرگرمی برج شامل سکویی با چشم اندازهای خارق العاده از شهر در کنار رستوران، تئاتر و مراکز خرید می باشد. برای افرادی که به هیجان همراه با کمی ترس علاقه دارند، تجربه بانجی جامپینگ اسکای وال اکس در ارتفاع ۲۳۳ متری پیشنهاد می شود.

 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :